KONST / Litografier / Litografi 12612272
nr 1261 2272
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Litografi, Signerad, daterad -89,142/150. Motivet: 54x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:36:15
350 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg